Kanaatkar Metal Ltd. Şti. - Hakkımızda

Kanaatkar Metal Ltd. Şti. / Hakkımızda

Hakkımızda

KANAATKAR METAL'in kuruluş hikayesi üç kuşak öncesine dayanıyor. İnam Ailesinin büyükbabası İbrahim İNAM'ın 1979 yılında İzmir'de demir atölyesine attığı adım, geçtiğimiz yüzyılda başlayıp bugün hala devam eden hikayenin de ilk adımı oldu. İbrahim İNAM'ın kaya gibi demire ateşle yeni bir şekil verirken hissettiği tutku, oğlu Mehmet İNAM ve bugün de Süleyman İNAM, Oğuzhan İNAM kardeşler olarak nesilden nesile geçen mirası oldu.

Bir asırlık birikimin kazandırdığı teknolojik bilgi, deneyim ve güç ile bugün Demir-Çelik sektöründe en tanınan ve aranılan şirketlerden biri  olan KANAATKAR METAL, bu süreçte daha kaliteliyi daha ekonomik olarak sunma ilkesinden hiç vazgeçmedi. Deneyimlerini, gücünü müşterileriyle paylaşarak sarsılmaz bir güven oluşturdu.

KANAATKAR METAL, müşterilerinden aldığı bu güvenle 2002 yılında CNC plazma, oksijen lazer okuyuculu CNC abkantlar alanında dünyanın en büyük üreticilerinden olan DURMAZLAR  marka işleme makinalarını bünyesine katarak, saç işleme merkezini kurdu ve böylece demir-çelik sanayi sektörüne metal işleme alanında hizmet vermeye başladı.

Bugün KANAATKAR METAL, İzmir'de   1000 m2 kapalı alandaki yeni üretim sahasına taşınarak yatırımlarına ve büyümesine devam etmektedir.

KANAATKAR METAL, şimdi sizi bir asırlık birikimin getirdiği deneyim, güç ve en büyük kazancın insan olduğu felsefesiyle tanışmaya ve bu güveni hissetmeye davet ediyor. En uygun fiyatı, en iyi stok kapasitesini, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarda almak ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak için aramanızı bekliyor.

image-1